GiBud.no : Samlerobjekter : Pins : Diverse pins : Auksjon
Jernbane. Tøymerke. Bærums B.I.L. 1951      Annonse nr: 2361940

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet19.05.2019 09:53:43
Slutter27.05.2019 15:00:00
FylkeHedmark
Solgt forkr 24,00
Annonse vist17
Jernbane. Tøymerke. Bærums B.I.L. 1951
Annonse nr: 2361940
Høyeste Budgiver rigmund (1834)  Se budgivers karakterbok
rigmundkr 24,0027.05.2019 14:15:46
gunnm01kr 22,0025.05.2019 11:17:50
rigmundkr 20,00 (Autobud)25.05.2019 11:17:50
rigmundkr 10,0019.05.2019 17:11:07

Karakterer (25124)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 14:51:09