GiBud.no : Samlerobjekter : Pins : Diverse pins : Auksjon
Jernbane. NSB logo      Annonse nr: 2361939

Beskjeden slitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet19.05.2019 09:52:44
Slutter27.05.2019 15:00:00
FylkeHedmark
Solgt forkr 34,00
Annonse vist17
Jernbane. NSB logo
Annonse nr: 2361939
Høyeste Budgiver rigmund (1834)  Se budgivers karakterbok
rigmundkr 34,0027.05.2019 14:16:15
gunnm01kr 32,00 (Autobud)27.05.2019 14:16:15
gunnm01kr 31,0025.05.2019 10:56:20
rigmundkr 30,00 (Autobud)25.05.2019 10:56:20
rigmundkr 25,0019.05.2019 23:45:28

Karakterer (25090)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.06.2019 21:55:06