www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NORDKAPP 5 NK 445-447      Annonse nr: 2361663

 

Beskrivelse
 Brukt og i normal stand
Generelle vilkår:
PORTO ETTER POSTENS TAKSTER BETALING PÅ KONTO 3095 5804089.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet18.05.2019 23:50:08         
Slutter26.05.2019 19:49:00
FylkeVest Agder
Bud nå0  
Annonse vist7
NORDKAPP 5 NK 445-447
Annonse nr: 2361663
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  hostanaka1966
Profilbilde   Medlem siden: 07.07.2015
Sted: VANSE
Land: NORWAY
Karakterer (655)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 25.06.2019 16:51:26
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter