www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
Nk 970.Fireblokk.      Annonse nr: 2360119

 

Beskrivelse
Se scan.
Frakt: vanlig porto.
Sender samlet.
Generelle vilkår:

Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 1,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet03.06.2019 20:45:21         
Slutter08.06.2019 20:00:00
FylkeØstfold
Bud nå0  
Annonse vist21
Nk 970.Fireblokk.
Annonse nr: 2360119
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  thio
Profilbilde
  
Medlem siden: 06.03.2014
Sted: Vesterøy
Land: NORWAY
Karakterer (4718)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 26.06.2019 06:57:37
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter