GiBud.no : Frimerker : Norden : Færøyene : Auksjon
4 blokk afa 210 stemplet Dkk 100.-      Annonse nr: 2358630

4 blokker med og uten marginal stemplet. Kjøper betaler kun porto etter Postens satser. Priset etter "AFA 4 blokker 2017"
Objektets tilstand
Utropspriskr 13,00
Startet13.06.2019 18:30:04
Slutter20.06.2019 18:30:00
Annonse vist7
4 blokk afa 210 stemplet Dkk 100.-
Annonse nr: 2358630
Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (3186)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.07.2019 04:21:46