GiBud.no : Frimerker : Norden : Færøyene : Auksjon
4 blokk afa 209 stemplet Dkk 60.-      Annonse nr: 2358628

4 blokker med og uten marginal stemplet. Kjøper betaler kun porto etter Postens satser. Priset etter "AFA 4 blokker 2017"
Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Slutter om 0d 6t 41min 52sek
Slutter22.05.2019 22:44:00
FylkeHordaland
Annonse vist2

Selger:  franivo

Medlem siden: 06.07.2004
Sted: Ulset
Karakterer (3169)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.05.2019 16:02:08