www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
SLUMP MED NSB 100 ÅR 1954.      Annonse nr: 2358596

 

Beskrivelse
SLUMP MED NSB 100 ÅR 1954.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 8,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet19.05.2019 21:20:00         
Slutter26.05.2019 21:20:00
FylkeHordaland
Solgt forkr 22,00  
Annonse vist13
SLUMP MED NSB 100 ÅR 1954.
Annonse nr: 2358596
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Alinuska (15453)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Alinuskakr 22,0026.05.2019 21:10:58
temkr 20,00 (Autobud)26.05.2019 21:10:39
Alinuskakr 18,0026.05.2019 21:10:39
temkr 8,0022.05.2019 20:03:45
Selger:  ask48
Profilbilde
  
Medlem siden: 07.08.2015
Sted: ask
Land: NORWAY
Karakterer (3723)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.06.2019 14:14:53
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter