www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Mynter fra resten av verden : Mynter USA : Auksjon
$1 2010. Kval 0      Annonse nr: 2355395

 

Beskrivelse
157149 $1 2010. Kval 0
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 150,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet15.05.2019 12:09:33         
Slutter22.05.2019 23:00:00
FylkeIngen fylke valgt
Bud nå0  
Annonse vist4
Referanse nr/#Daily-NORSTAMPS
$1 2010. Kval 0
Annonse nr: 2355395
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Budliste
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2549)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 25.06.2019 20:47:41
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter