www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Mynter & Sedler : Myntbrev : Norske myntbrev : Auksjon
Minnebrev 2/2012: Christian Radich 75 år med $1 Cook Island      Annonse nr: 2355249

 

Beskrivelse
156224 Minnebrev 2/2012: Christian Radich 75 år med $1 Cook Island
Generelle vilkår:
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner.
Objektets tilstand
Se beskrivelse
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Se beskrivelse
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 125,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet15.05.2019 12:09:33         
Slutter22.05.2019 23:00:00
FylkeIngen fylke valgt
Solgt forkr 125,00  
Annonse vist7
Referanse nr/#Daily-NORSTAMPS
Minnebrev 2/2012: Christian Radich 75 år med $1 Cook Island
Annonse nr: 2355249
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver navlelo (70)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
navlelokr 125,0022.05.2019 04:50:57
Selger:  NORSTAMPS
Profilbilde   Medlem siden: 18.04.1999
Sted: Røyneberg
Land: NORWAY
Karakterer (2515)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 19.06.2019 02:02:13
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter