Humor i svart og hvitt. - Lars Wangensten Berge      Annonse nr: 2351744
Av.: Lars Wangensten Berge
Av.: Lars Wangensten Berge

Et meget pent hefte i formatet 285 x 350 mm. med perm av myk tykk papp som har litt slitasje i hjørner da permen går ut over heftets sider. Det er 17 sider som er festet til permen med flettet tynt rep. 16 av sidene er tegninger i svart/hvitt med en humoristisk tekst til hvert bilde. Tegning kun på den ene siden i arket og den andre er hvit. Dette for at man kan ta ut sidene for eventuell innramming. Tegningene er av Lars Wangensten Berge og er helt uten feil som bretter, rifter eller falming. Utgitt på Damm i 1943. Et meget flott og uvanlig hefte.
Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Kjøp nåkr 375,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 6d 3t 59min 23sek
Slutter26.02.2020 22:08:09
Annonse vist70

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.02.2020 18:08:46