GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
FACIT 353 ( 36 )       Annonse nr: 2349673
FACIT 353 ( 36 )
FACIT 353 ( 36 )

FACIT 353 ( 36 )     . SE BILD.

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

BÄSTE KJÖPERE ! KJÖPERE BETALER FRAKT ETTER POSTENS SATSER + 10 KR I PAKKING ETTER AUKSJONENS AVSLUT!. BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE. SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES PÅ SAMME DATO. ALLE MINE AUKSJONER HAR ETT UTROPSPRIS PÅ KUN 1 KRONE! NOE DU LURER PÅ – KONTAKT MEG !
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet12.05.2019 23:38:51
Slutter10.06.2019 22:40:00
FylkeØstfold
Solgt forkr 9,00
Annonse vist13
FACIT 353 ( 36 )
Annonse nr: 2349673
Høyeste Budgiver tem (4445)  Se budgivers karakterbok
temkr 9,0014.05.2019 07:20:30
Kalixkr 8,00 (Autobud)14.05.2019 07:20:30
Kalixkr 5,0014.05.2019 00:02:56
temkr 3,00 (Autobud)14.05.2019 00:02:56
temkr 1,0013.05.2019 11:33:28
Selger:  Berlingo01
Profilbilde   Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (4597)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.06.2019 23:48:13