GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
FACIT 86 ( 5 )       Annonse nr: 2347810
FACIT 86 ( 5 )
FACIT 86 ( 5 )

FACIT 86 ( 5 )

SE BILD!

BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE.

SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES  PÅ SAMME DATO.

BÄSTE KJÖPERE ! KJÖPERE BETALER FRAKT ETTER POSTENS SATSER + 10 KR I PAKKING ETTER AUKSJONENS AVSLUT!. BETALING 3 DAGER ETTER AUKSJONENS AVSLUT, PÅ GRUNN AV REISER I ARBEIDE. SAMSENDER KUN AUKSJONER SOM AVSLUTES PÅ SAMME DATO. ALLE MINE AUKSJONER HAR ETT UTROPSPRIS PÅ KUN 1 KRONE! NOE DU LURER PÅ – KONTAKT MEG !
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet12.05.2019 01:12:39
Slutter10.06.2019 21:15:00
FylkeØstfold
Solgt forkr 9,00
Annonse vist25
FACIT 86 ( 5 )
Annonse nr: 2347810
Høyeste Budgiver tem (4449)  Se budgivers karakterbok
temkr 9,0014.05.2019 07:24:51
Kalixkr 7,00 (Autobud)14.05.2019 07:24:51
Kalixkr 5,0014.05.2019 00:24:43
temkr 3,0013.05.2019 11:40:22
Topgunkr 1,0012.05.2019 11:09:37
Selger:  Berlingo01
Profilbilde   Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sarpsborg
Karakterer (4624)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.06.2019 20:10:40