Rundstemplet NK496-497 Håkonshallen 1961      Annonse nr: 2346919
GB64S8-NK496-497
GB64S8-NK496-497

Rundstemplet NK496-497 Håkonshallen 1961 (se bildet)

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet25.07.2019 18:50:30
Slutter09.08.2019 18:50:30
Rundstemplet NK496-497 Håkonshallen 1961
Annonse nr: 2346919
Høyeste Budgiver majornerd (7798)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0028.07.2019 08:51:42

Karakterer (15363)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.10.2019 20:14:07