Halv provisjon i Juli måned!

103 279
48 263
252 791
618 780

Visjon og virkelighet. Bind 1 og 2. - Egil Elseth      Annonse nr: 2339294

Bok 2 har noe kant og hjørneslitasje og noen anmerkninger i boken gjort med gråblyant samt et navnetrekk til tidligere eier på 1. side. Ingen bretter, rifter eller løse sider. Omhandler Norsk og Europeisk diktning før 1900. Utgitt på Aschehoug 1974. Bok 1 har ingen slitasje men den har også noen anmerkninger på noen av sidene. Omhandler det 20. århundres litteratur. Utgitt på Aschehoug 1973.
Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 90,00
Annonse vist110

Karakterer (1123)  Se selgers karakterbok

Generert: 15.07.2020 00:30:03