Visjon og virkelighet. Bind 1 og 2. - Egil Elseth      Annonse nr: 2339294

Bok 2 har noe kant og hjørneslitasje og noen anmerkninger i boken gjort med gråblyant samt et navnetrekk til tidligere eier på 1. side. Ingen bretter, rifter eller løse sider. Omhandler Norsk og Europeisk diktning før 1900. Utgitt på Aschehoug 1974. Bok 1 har ingen slitasje men den har også noen anmerkninger på noen av sidene. Omhandler det 20. århundres litteratur. Utgitt på Aschehoug 1973.
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 7t 58min 38sek
Slutter19.02.2020 15:20:45
Annonse vist73

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.02.2020 07:22:07