GiBud.no : Frimerker : Verden for øvrig : Sør/mellom-Amerika - Postfrisk : Auksjon
##CUBA 1985 P.friskt Sett - BUILDINGS IN HAVANA##      Annonse nr: 2334960

Pent postfriskt sett fra Cuba. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet16.06.2019 00:14:58
Slutter23.06.2019 00:14:58
FylkeVestfold
Annonse vist10
##CUBA 1985 P.friskt Sett - BUILDINGS IN HAVANA##
Annonse nr: 2334960
Høyeste Budgiver Garnini (380)  Se budgivers karakterbok
Garninikr 8,0021.06.2019 20:31:24

Karakterer (6145)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.06.2019 20:41:20