132 462
70 915
18 956
51 737

1994 NK 1212 Elektrisk sporvei praktstemplet Haugesund

Annonse nr: 2332267

1994 NK 1212 Elektrisk sporvei praktstemplet Haugesund på klipp.

Se mine tilbud med 90% RABATT! (Søk: 90% rabatt)

Jeg har nå over 6200 tilbud med 90% rabatt (minste utrop kr 1) og flere nye kommer hver dag.

Nye områder med 90% rabatt: Grønland, Finland, Tyskland Deutsches Reich og OL brev og FDC

Fra før: Blomster, Europa Cept, Dyr, Luftfart, Maleri, Musikk, Nobelprisvinnere, Nobelprisvinnere FDC/brev, Orkideer, Pavebesøk, Romfart, Røde Kors, Skip, Sopp, Sport, Tog, UPU, VM i fotball, WWF, Acorene, Belgia, Bulgaria, Cuba, England, FN, Hellas, Italia, Jersey, Jugoslavia, Liechtenstein, Litauen, Luxembourg, Madeira, Polen, Tyskland.B.R.D., Berlin og D.D.R. postfrisk, stemplet og brev/FDC m.v.

NB: Vi har ikke lenger bankkonto i Danmark. Danske kunder anbefales å betale til vår svenske konto i Nordea da bankomkostninger der kun er kr 5,-. Eventuelle omkostninger i din bank kommer i tillegg.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
15

Slutter29.01.2022 00:55:27
Annonse vist116 ganger

Selger:  Follo Frimerkehandel

ProVerifisert
Medlem siden: 19.03.2012
Sted: Oppegård
Karakterer (41405)