GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
42 I bY .(*). 5 øre 21 mm med 2 klare deler av VM II, s      Annonse nr: 2332204

157959
42 I bY .(*). 5 øre 21 mm med 2 klare deler av VM II, stilling 7. Merket uten lim og uten spor av annulering. Attest Flatheim # 1008/18
Objektets tilstand
Utropspriskr 7 500,00
Slutter om 1d 21t 6min 2sek
Slutter24.05.2019 13:00:00
FylkeRogaland
Annonse vist320
Referanse nr/#Weekly2018-08

Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2409)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.05.2019 15:53:58