GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
42 I bY .(*). 5 øre 21 mm med 2 klare deler av VM II, s      Annonse nr: 2332204

157959
42 I bY .(*). 5 øre 21 mm med 2 klare deler av VM II, stilling 7. Merket uten lim og uten spor av annulering. Attest Flatheim # 1008/18
Objektets tilstand
Utropspriskr 7 500,00
Startet02.05.2019 15:38:05
Slutter24.05.2019 13:00:00
Annonse vist347
Referanse nr/#Weekly2018-08
42 I bY .(*). 5 øre 21 mm med 2 klare deler av VM II, s
Annonse nr: 2332204
Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2622)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 15:18:51