Finner i Finnmark - Lilian Bye      Annonse nr: 2331625

En meget pen bok helt uten skade og slitasje. Men noen av sidene har noen svake brune flekker. Billedomslaget har en ca. 3 cm. lang rift øverst på fremsiden med en skråbrett. Ellers litt mindre småplukk på ytterkantene. Utgitt på Aschehoug 1939
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 90,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 1d 8t 44min 3sek
Slutter27.01.2020 03:20:21
Annonse vist57

Karakterer (1010)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.01.2020 18:36:18