Trollmennenes landsby. - Hassoldt Davis      Annonse nr: 2331619

Dette er en meget pen bok med kun minimal slitasje. Men billedomslaget har både rifter og bretter på begge sider både oppe og nede. Mest på forsidens overkant og baksidens nedkant. Utgitt på Ernst G. Mortensens Forlag 1957
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Kjøp nåkr 75,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 12d 16t 53min 8sek
Slutter03.03.2020 03:36:56
Annonse vist79

Karakterer (1036)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.02.2020 10:43:48