Vistdal (Birkeland)      Annonse nr: 2323658
ps0315
ps0315

Vistdal.Storf. s/hv. Stpl. Vistdal 4-7-63. Lett brekasje oppe til høyre som ikke skjemmer all verden, ellers noe kant og hj.slitasje. Utg:Birkeland . Ingen kortnummer
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet05.09.2019 02:50:20
Slutter12.09.2019 02:50:20
Solgt forkr 30,00
Annonse vist14
Vistdal (Birkeland)
Annonse nr: 2323658
Høyeste Budgiver hysa33 (749)  Se budgivers karakterbok
hysa33kr 30,0011.09.2019 23:15:20
Selger:  only4you

Medlem siden: 05.08.2015
Sted: Sande
Karakterer (2142)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 15.09.2019 21:01:02