NK 352. "BARKESTAD 28-4-47", praktmerke      Annonse nr: 2322000

Pent merke, fullstemplet.

Deler opp stempelsamling på NK 352. Varierende kvalitet, men alle stempler skal kunne identifiseres. Alle legges opp med kr. 1 i utrop.

Porto i henhold til den til en hver tid gjeldene takst kommer i tillegg til tilslagsprisen, sammen med et generelt tillegg på kr. 4 pr. forsendelse (ikke lott) til dekning av konvolutt og annet forpakningsmateriale. Ekstra utgifter som følge av spesielle ønsker fra kjøper vedrørende pakking og forsendelse må dekkes av kjøper. Jeg samler opp noen dager og fakturer ca. 1 gang i uka slik at portokostnadene ikke blir for voldsomme.
Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet23.04.2019 21:31:24
Slutter30.04.2019 21:30:00
FylkeRogaland
Referanse nr/#6906
NK 352. "BARKESTAD 28-4-47", praktmerke
Annonse nr: 2322000
Høyeste Budgiver Topgun (1882)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 1,0024.04.2019 11:38:19
Selger:  olavemil

Medlem siden: 02.08.2015
Sted: Hjelmeland
Karakterer (539)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.05.2019 09:43:20