GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Østerrike : Østerrike stemplet : Auksjon
ØSTERRIKE: Vinterhjelp 1 sch 1936 stemplet       Annonse nr: 2321673

Afa nr 544. Katalogverdi dkr 100

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 33,00
Slutter om 6d 8t 35min 6sek
Slutter24.06.2019 08:30:44
FylkeOppland
Annonse vist5

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7122)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 17.06.2019 23:55:38