GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Østerrike : Østerrike stemplet : Auksjon
ØSTERRIKE: Fly over Hallstatt 20 g 1935 stemplet       Annonse nr: 2321671

Afa nr 514. Katalogverdi dkr 4

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,50
Startet24.06.2019 08:35:46
Slutter24.06.2019 11:52:24
FylkeOppland
Solgt forkr 1,50
Annonse vist5
ØSTERRIKE: Fly over Hallstatt 20 g 1935 stemplet
Annonse nr: 2321671
Høyeste Budgiver Rali2 (3821)  Se budgivers karakterbok
Rali2kr 1,5024.06.2019 11:52:24
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7192)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.06.2019 14:54:27