ØSTERRIKE: Flyger 8 g 1925 stemplet       Annonse nr: 2321659

Afa nr 385. Katalogverdi dkr 20

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 7,00
Startet24.06.2019 08:35:46
Slutter24.06.2019 11:54:35
Solgt forkr 7,00
Annonse vist7
ØSTERRIKE: Flyger 8 g 1925 stemplet
Annonse nr: 2321659
Høyeste Budgiver Rali2 (3853)  Se budgivers karakterbok
Rali2kr 7,0024.06.2019 11:54:35
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7688)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.08.2019 01:47:26