ØSTERRIKE: Flyger 2 g 1925 stemplet       Annonse nr: 2321658

Afa nr 382. Katalogverdi dkr 10

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 3,00
Startet24.06.2019 08:35:45
Slutter24.06.2019 11:55:01
Solgt forkr 3,00
Annonse vist7
ØSTERRIKE: Flyger 2 g 1925 stemplet
Annonse nr: 2321658
Høyeste Budgiver Rali2 (3853)  Se budgivers karakterbok
Rali2kr 3,0024.06.2019 11:55:01
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7692)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.08.2019 10:20:21