ØSTERRIKE: Kongeørn 40 g 1925 stemplet       Annonse nr: 2321656

Afa nr 376. Katalogverdi dkr 2

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,00
Slutter om 22d 6t 36min 46sek
Slutter14.10.2019 09:20:56
Annonse vist18

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7836)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.09.2019 02:44:10