GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Østerrike : Østerrike stemplet : Auksjon
ØSTERRIKE: Overtrykk oversvømmelse 7½ kr 1921 stemplet       Annonse nr: 2321653

Afa nr 280. Katalogverdi dkr 15

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 5,00
Slutter om 5d 18t 28min 14sek
Slutter24.06.2019 08:30:43
FylkeOppland

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7122)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 18.06.2019 14:02:29