GiBud.no : Frimerker : Norge diverse : Lot, samlinger & partier : Auksjon
Frimerker i eske, 134 Bilder, HØY VERDI! UTROP 1,-!!!!      Annonse nr: 2320762
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Eske med frimerker og brev. Mest Norge, men også noe utland. Innholdsrikt objekt med mengder av merker i alle kvaliteter. Det anbefales å studere de 134 bildene samt å lese beskrivelsen for å få et mest mulig riktig inntrykk av objektet. Kan selvfølgelig ikke garantere kvaliteten på enkeltmerker i et objekt som dette. Beskrivelse av innhold: 1) Tre innstikksbøker med materiale fra Norge. Både stempla og ustempla/postfriskt. Endel småpent! Inkl. 55 posfriske miniark, postfriskt Universitet, to stk. NK 2 med deler av flere stempler og et stempla 20 øre Nordkapp I 2) Perm med noen Norske merker og brev fra 70-80 tallet. 3) Diverse brev, FDC fra Danmark, noen Svenske enkeltmerker mm. 4) Kurant parti Norge postfriskt. Merker fra 40-tallet inkl. Redningsselskapet,Landshjelp og endel Londonmerker mm. Ligger med to lapper der antall er notert. Talt opp til verdi ca. 14800,- (Skanfil nett).
.
SENDES SOM NORGESPAKKE, PORTO KR. 145.- Lykke til med bud!

Objektets tilstand
kr 145,00
Sendes kun innen Norden.
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet22.04.2019 22:12:05
Slutter05.05.2019 21:55:00
FylkeOslo
Solgt forkr 4 025,00
Annonse vist255
Referanse nr/#98
Frimerker i eske, 134 Bilder, HØY VERDI! UTROP 1,-!!!!
Annonse nr: 2320762
Høyeste Budgiver Bergfinn (1729)  Se budgivers karakterbok
Bergfinnkr 4 025,0005.05.2019 21:10:25
rusketunkr 4 000,00 (Autobud)05.05.2019 21:10:25
rusketunkr 2 825,00 (Autobud)05.05.2019 17:53:14
dr.jazzkr 2 750,0005.05.2019 17:53:14
rusketunkr 2 675,00 (Autobud)05.05.2019 17:52:49
dr.jazzkr 2 600,0005.05.2019 17:52:49
rusketunkr 2 525,0005.05.2019 00:19:59
runskjkr 2 500,00 (Autobud)05.05.2019 00:19:59
runskjkr 2 375,0029.04.2019 10:13:00
rusketunkr 2 300,00 (Autobud)29.04.2019 10:13:00
rusketunkr 1 850,00 (Autobud)27.04.2019 12:31:31
Morten1974kr 1 800,0027.04.2019 12:31:31
rusketunkr 1 700,00 (Autobud)26.04.2019 21:57:34
Morten1974kr 1 650,0026.04.2019 21:57:34
rusketunkr 1 550,00 (Autobud)26.04.2019 21:54:40
Morten1974kr 1 500,0026.04.2019 21:54:40
rusketunkr 1 350,00 (Autobud)26.04.2019 21:53:41
Morten1974kr 1 300,0026.04.2019 21:53:41
rusketunkr 1 175,0026.04.2019 16:59:53
GiveBud2019kr 1 125,00 (Autobud)26.04.2019 13:52:42
Tobben63kr 1 100,0026.04.2019 13:52:42
GiveBud2019kr 1 030,00 (Autobud)25.04.2019 22:24:52
Bergfinnkr 980,0025.04.2019 22:24:52
GiveBud2019kr 850,00 (Autobud)25.04.2019 19:32:28
Dosykr 800,0025.04.2019 19:32:28
GiveBud2019kr 670,00 (Autobud)25.04.2019 11:01:53
birgholkr 620,0025.04.2019 11:01:53
GiveBud2019kr 570,0024.04.2019 00:19:40
Dosykr 550,00 (Autobud)24.04.2019 00:19:40
Dosykr 395,00 (Autobud)23.04.2019 23:26:37
AudiRS2kr 370,0023.04.2019 23:26:37
Dosykr 336,0023.04.2019 20:54:54
AudiRS2kr 333,00 (Autobud)23.04.2019 20:54:54
AudiRS2kr 211,00 (Autobud)23.04.2019 10:32:44
yes2kr 191,0023.04.2019 10:32:44
AudiRS2kr 171,00 (Autobud)23.04.2019 09:50:31
gunner51kr 151,0023.04.2019 09:50:31
AudiRS2kr 121,00 (Autobud)23.04.2019 09:49:56
gunner51kr 101,0023.04.2019 09:49:56
AudiRS2kr 56,00 (Autobud)23.04.2019 09:49:32
gunner51kr 51,0023.04.2019 09:49:32
AudiRS2kr 23,00 (Autobud)23.04.2019 09:49:02
gunner51kr 21,0023.04.2019 09:49:02
AudiRS2kr 1,0022.04.2019 22:54:44
Selger:  jibakkane

Medlem siden: 11.08.2015
Karakterer (201)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.05.2019 15:59:42