GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
ISLAND AFA 264-71,76-77,97-98.-FOLKEERHVERV-      Annonse nr: 2303754

PEN NORMALKVALITET.ENKELTE MED HENGSLEREST BAKSIDE.AFA 223DKR.
Objektets tilstand
Salgspriskr 30,00
Startet04.06.2019 22:15:02
Slutter29.06.2019 09:00:56
Solgt forkr 30,00
Annonse vist3
ISLAND AFA 264-71,76-77,97-98.-FOLKEERHVERV-
Annonse nr: 2303754
Høyeste Budgiver tem (4689)  Se budgivers karakterbok
temkr 30,0029.06.2019 09:00:56

Karakterer (11366)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.07.2019 21:49:53