Nk 1090, hjørnestemplet      Annonse nr: 2303634
1990, Winter Cities - Tromsø 1990, lettstemplet

Fastpris 3kr (+ porto 16kr)
Norge stemplet 1990. NK-nr 1090, Winter Cities - Tromsø 1990.
Merket er fra årssett, og pent hjørnestemplet 23.11.90
Takk for at du sjekker en av mine annonser. Objektene er i normalkvalitet, dvs at ingen merker skal ha større skader som rift, tynn flekk, eller hengselspor hvis de er angitt som postfriske **. Portokostnad = faktisk porto.
Objektets tilstand
Selger betaler
Salgspriskr 3,00
Slutter om 16d 22t 20min 20sek
Slutter06.08.2019 00:20:25
Annonse vist5

Selger:  Keiko Engros

Medlem siden: 13.08.2018
Sted: Gjøra
Karakterer (391)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.07.2019 02:00:05