GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
ISLAND AFA 167-70.PEN RUNDSTEMPLA SERIE.      Annonse nr: 2303311

PEN NORMALKVALITET.
HENGSLEREST BAKSIDE..
AFA:180DKR
Objektets tilstand
Salgspriskr 25,00
Startet01.07.2019 21:35:22
Slutter10.07.2019 16:02:19
Solgt forkr 25,00
Annonse vist12
ISLAND AFA 167-70.PEN RUNDSTEMPLA SERIE.
Annonse nr: 2303311
Høyeste Budgiver jkk1959 (1901)  Se budgivers karakterbok
jkk1959kr 25,0010.07.2019 16:02:19

Karakterer (11366)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 19:23:49