GiBud.no : Frimerker : Norge postfrisk & ustemplet : Nominal vare : Auksjon
Prima Evighetsmerker. Pålydende 3.908,-      Annonse nr: 2302936

Se bilde

A/B: 215 styker
Europa: 12 stykker
Verden: 9 stykker
Objektets tilstand
Salgspriskr 2 250,00
Slutter om 19d 12t 23min 45sek
Slutter13.05.2019 11:32:00
FylkeRogaland
Annonse vist111

Selger:  NORSTAMPS
Karakterer (2320)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.04.2019 23:08:15