www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 : Auksjon
NK 370 ROSSFJORDSTRAUMEN, FINSNES, TROMS      Annonse nr: 2302529

 

Beskrivelse
NK 370 ROSSFJORDSTRAUMEN, FINSNES, TROMS
Generelle vilkår:
Porto beregnes etter Postens satser + kr2 kommer i tillegg (rekvisita). Flere kjøp sendes sammen for å redusere portokostnadene. Alle kjøp sendes for kjøpers risiko. Ønsker du å legge inn flere bud kan du gi meg beskjed om å vente med levering, eventuelt gi meg beskjed når du ikke har planer om flere bud og ønsker levering. Ønsker du rekommandert sending påløper det kostnad etter postens satser. All forsendelse skjer på kjøpers risiko. Full returrett inne 14 dager etter levering ved feil på objekt eller feil beskrivelse. Jeg tar imot betaling via kontooverføring, Vips og Paypal. Lurer du på noe så ta kontakt.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 20,00  
Antall tilgjengelig: 1
Slutter om 2d 22t 32min 54sek
Slutter18.07.2019 23:35:24
Bud nåkr 20,00  
Annonse vist18
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Høyeste Budgiver helse01 (18480)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
helse01kr 20,0013.07.2019 07:27:57
Selger:  Tobben63
Profilbilde   Medlem siden: 23.02.2018
Sted: Nesttun
Land: NORWAY
Karakterer (261)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 16.07.2019 01:02:30
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::