Billett mrk. 286. Den rette. - Barbra Ring      Annonse nr: 2302033

En meget pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Heller ikke skrevet i boken. Kun litt slitasje på permens for og bakside og da mest på ytterkantene samt noe øverst og nederst på ryggen. Utgitt på Aschehoug 1949
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Kjøp nåkr 60,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 2d 2t 44min 32sek
Slutter01.03.2020 16:06:08
Annonse vist79

Karakterer (1041)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 13:21:36