GiBud.no : Frimerker : Verden for øvrig : Resten av verden - Blandet : Auksjon
Verden 20 stk. forskjellige, de fleste stemplet.      Annonse nr: 2295297

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten o-20 Kr. 16.- 20-50 Kr. 23.- (ingen ektrautgsifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet07.04.2019 18:50:00
Slutter20.04.2019 18:50:00
FylkeØstfold
Annonse vist10
Verden 20 stk. forskjellige, de fleste stemplet.
Annonse nr: 2295297
Høyeste Budgiver adrian0604 (991)  Se budgivers karakterbok
adrian0604kr 1,0013.04.2019 15:17:10
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1574)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.04.2019 23:05:34