GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Øvrige Vest Europa : Auksjon
Afghanistan i stemplet og ustemplet.       Annonse nr: 2295224

Studer bilde.

Kun gjeldene portotakster fra Posten o-20 Kr. 16.- 20-50 Kr. 23.- (ingen ektrautgsifter)

Ingen mulighet til sammenslåing av auksjoner. Kan heller ikke slås

sammen med våre andre auksjoner (Britta1951)

Alle leveranser sendes på kjøpers risiko.

Kun uke for uke oppgjør.

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Startet07.04.2019 18:26:00
Slutter20.04.2019 18:26:00
FylkeØstfold
Solgt forkr 4,00
Annonse vist12
Afghanistan i stemplet og ustemplet.
Annonse nr: 2295224
Høyeste Budgiver rj_49 (563)  Se budgivers karakterbok
rj_49kr 4,00 (Autobud)20.04.2019 14:14:02
kontri-moffakr 3,0020.04.2019 14:14:02
rj_49kr 1,0012.04.2019 15:27:51
Selger:  folkvang

Medlem siden: 06.07.2015
Sted: Sponvika
Karakterer (1574)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 23.04.2019 23:06:57