GiBud.no : Postkort : Fylke/Stedskort Norge : Polar, Hvalfangst, Svalbard : Auksjon
LONGYEARBYEN.Svalbard.Flere motiv. Aune M-6174-7      Annonse nr: 2286393

Ubr.Kun lett hj.slitasje.
PORTO etter gjeldende satser + kr 1,- for konvolutt/emb. Jeg pakker godt og legger litt papp/kartong el.lign i konvolutten for beskyttelse. Oppsamling etter avtale. Jeg bruker oftest GiBud sin fakturamail når jeg sender ut betalingsinfo,og disse har en tendens til å havne i spamfilteret til mottaker så følg litt med der.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Slutter om 5d 1t 1min 4sek
Slutter27.07.2019 20:20:30
Annonse vist22

Selger:  jahab
Profilbilde   Medlem siden: 22.09.2007
Sted: Fauske
Karakterer (1909)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 19:19:26