ISLAND: Keflavik lufthavn 1987 stemplet       Annonse nr: 2282850

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 663. Katalogverdi dkr 12

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter i måneden også framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 4,00
Slutter om 27d 18t 53min 50sek
Slutter11.11.2019 11:22:03
Annonse vist11

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7960)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 14.10.2019 16:28:13