ANDORRA, fransk: Kapell i Meritxell 3 c. 1932 stemplet      Annonse nr: 2281588

Afa nr 26. Katalogverdi dkr 4

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter i måneden også framover.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,50
Startet06.01.2020 10:51:36
Slutter18.01.2020 01:52:35
Solgt forkr 1,50
Annonse vist48
ANDORRA, fransk: Kapell i Meritxell 3 c. 1932 stemplet
Annonse nr: 2281588
Høyeste Budgiver svingtor86 (2289)  Se budgivers karakterbok
svingtor86kr 1,5018.01.2020 01:52:35
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8588)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 25.01.2020 17:23:44