GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Østerrike : Østerrike stemplet : Auksjon
JULEMERKER FRÅ ØSTERRIKE.      Annonse nr: 2259324

JULEMERKER FRÅ ØSTERRIKE.
Objektets tilstand
Utropspriskr 4,00
Startet17.03.2019 12:24:08
Slutter24.03.2019 18:23:00
Solgt forkr 4,00
Annonse vist5
JULEMERKER FRÅ ØSTERRIKE.
Annonse nr: 2259324
Høyeste Budgiver adrian0604 (1450)  Se budgivers karakterbok
adrian0604kr 4,0018.03.2019 12:14:23
Selger:  ask48

Medlem siden: 07.08.2015
Sted: ask
Karakterer (3732)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 22.07.2019 19:20:52