www.GiBud.no             
 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse
GiBud.no : Frimerker : Vest Europa : Tyskland : Øvrig Tyskland : Auksjon
Eng/Am zone AFA R - VIII - verdi 2.800 NOK      Annonse nr: 2254446

 

Beskrivelse

Til nye kunder: Bemærk at forsendelse koster 42 NOK for 100 gram. Så det kan blive uforholdsmæssigt dyrt, hvis du kun får tilslag på et enkelt billigt merke. Ved køb af flere auktioner samsender jeg naturligvis.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder.

Plancher følger ikke med. Merkerne sættes på anden planche i samme rækkefølge, men tættere. Herved spares vægt og porto.

Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Se også mine andre auktioner





Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall1
Slutter omAnnonsen er avsluttet
Startet15.03.2019 20:00:00         
Slutter19.03.2019 22:15:00
FylkeDanmark
Solgt forkr 115,00  
Annonse vist17
Eng/Am zone AFA R - VIII - verdi 2.800 NOK
Annonse nr: 2254446
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Oleb53 (571)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Oleb53kr 115,0019.03.2019 22:07:43
Essi63kr 110,00 (Autobud)19.03.2019 22:07:43
Essi63kr 105,0019.03.2019 22:06:19
Oleb53kr 102,00 (Autobud)19.03.2019 22:06:19
Oleb53kr 75,0019.03.2019 22:04:02
NORSTAMPSkr 70,0019.03.2019 20:14:29
Essi63kr 65,00 (Autobud)19.03.2019 20:14:19
NORSTAMPSkr 60,0019.03.2019 20:14:19
Essi63kr 30,0019.03.2019 17:10:00
vollankr 25,0019.03.2019 15:40:20
alffrankkr 20,00 (Autobud)19.03.2019 15:40:20
alffrankkr 15,0016.03.2019 23:38:15
erpetrankr 10,0016.03.2019 15:56:28
Selger:  fme1253
Profilbilde   Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (11120)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Sist oppdatert: 25.05.2019 04:12:45
GiBud.no

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler kun 4% (maks kr 35,- pr objekt) i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter