Stemplet serier 1950 - 1952 på ark       Annonse nr: 2254149
Velg bildeVelg bildeVelg bilde
F1-STEM-1950-1952F1-STEM-1950-1952F1-STEM-1950-1952

Stemplet serier 1950 - 1952 på ark (se bilder) NK407- 409 bra kvalitet, andre noe varierende (se bilder)bilde 2&3 er inkludert i bilde 1

Merker vist på bildet er merker som leveres

Objektets tilstand
Utropspriskr 29,00
Startet28.07.2019 20:21:28
Slutter14.08.2019 20:21:28
Solgt forkr 29,00
Annonse vist53
Stemplet serier 1950 - 1952 på ark
Annonse nr: 2254149
Høyeste Budgiver svbern (4873)  Se budgivers karakterbok
svbernkr 29,0014.08.2019 12:46:11

Karakterer (14878)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:19:36