GiBud.no : Frimerker : Norge stemplet : 1855 - 1908 Nk 1 - 95 : Auksjon
100stk nk 4 oppsatt etter posisjoner       Annonse nr: 2254047
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Rekonstruksjon av nk4 plate. 100 pene merker
Objektets tilstand
kr 30,00
Utropspriskr 3 600,00
Startet13.04.2019 23:15:12
Slutter23.04.2019 23:15:12
Solgt forkr 3 600,00
Annonse vist211
100stk nk 4 oppsatt etter posisjoner
Annonse nr: 2254047
Høyeste Budgiver AudiRS2 (694)  Se budgivers karakterbok
AudiRS2kr 3 600,0023.04.2019 21:58:31
Selger:  teoy

Medlem siden: 24.01.2008
Sted: Drammen
Karakterer (453)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.07.2019 04:19:35