NK 885 - Førstedagsstemplet helark (50 merker)      Annonse nr: 2252816

NK 885 - Førstedagsstemplet 04.05.1981 helark (50 stk.)
Objektets tilstand
kr 15,00
Utropspriskr 1,00  Minstepris ikke oppnådd
Slutter om 3d 9t 45min 49sek
Slutter23.05.2019 19:30:10
FylkeBuskerud
Bud nåkr 3,00  Minstepris ikke oppnådd
Annonse vist221

Høyeste Budgiver filateli (978)  Se budgivers karakterbok
filatelikr 3,0014.05.2019 21:53:48
Selger:  AkAbA

Medlem siden: 09.07.2015
Sted: Hokksund
Karakterer (836)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 20.05.2019 09:44:21