GiBud.no : Frimerker : Norden : Island stemplet : Auksjon
Monnyputt Island STENPLET Tenestemerker Christian X      Annonse nr: 2241800

 Island   stenpla   Tenestemerke  Christian X

20 øre med både brutt og heile linjer i Ovalen

Kvalitet  bra

Fasit nr Tj 42-50    Verdi kr 35+30+15+12+10+35+25+18+25=215

Afa nr   Tj 33+40  Verdi Kr 30+25+15+10+15+20+25+15+20 Kr175

For å gjøre de enklere:Bruk lenken under som stemmer med lande du ønsker.

For å sjå alle søk kun" Monnyputt ".

 Monnyputt Norge

Monnyputt Sverige

Monnyputt Finland

Monnyputt Danmark

Monnyputt Island

Monnyputt Færøyene

Monnyputt Grønland

Objektets tilstand
Salgspriskr 35,00
Slutter om 4d 18t 3min 27sek
Slutter20.07.2019 19:06:04
Annonse vist21

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (1719)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 16.07.2019 01:02:37