Kongen som sa NEI. - Per Øyvind Heradstveit      Annonse nr: 2240855

En særdeles pen bok helt uten bretter, rifter og løse sider. Det er kun litt slitasje på billedomslagets hjørner og ytterkanter. Utgitt på Hjemmenes Forlag i 1979
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Kjøp nåkr 75,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 5d 22t 26min 43sek
Slutter04.03.2020 01:35:22
Annonse vist68

Karakterer (1040)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 27.02.2020 03:08:39