Norge stemplet (880) - NK 352 v1, v2, v3 og v4.      Annonse nr: 2234534
Norge stemplet (880) - NK 352 v1, v2, v3 og v4.

Norge stemplet (880). NK 352 - 2kr kong Håkon v1, v2, v3 og v4 NK verdi 185. Studer bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Slutter om 4d 16t 3min 51sek
Slutter28.08.2019 17:21:04
Annonse vist32

Selger:  okv

Medlem siden: 12.04.2003
Sted: Halden
Karakterer (3356)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 24.08.2019 01:17:13