Norge stemplet (880) - NK 352 v1, v2, v3 og v4.      Annonse nr: 2234534
Norge stemplet (880) - NK 352 v1, v2, v3 og v4.

Norge stemplet (880). NK 352 - 2kr kong Håkon v1, v2, v3 og v4 NK verdi 185. Studer bilde.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet18.10.2019 21:12:44
Slutter25.10.2019 21:12:44
Solgt forkr 20,00
Annonse vist49
Annonse nr: 2234534
Høyeste Budgiver shadow55 (640)  Se budgivers karakterbok
shadow55kr 20,0020.10.2019 00:03:31
Selger:  okv

Medlem siden: 12.04.2003
Sted: Halden
Karakterer (3592)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.01.2020 23:29:41