Satans sorger. - Marie Corelli      Annonse nr: 2227731

En meget pen bok helt uten rifter, bretter og løse sider. Det er kun  noen små hjørnebretter og små rifter på ytterkanten av omslagets for og bakside da boken er i paperback utførelse og omslagssidene går litt utover bokens sider. Bokens sider har også ulik størrelse langs ytterkantene da den nok ikke er renskåret. Inneholder en hilsen til Stortingsmann Maastad. Utgitt på Johan Sollies Bokhandel i Horten 1926
Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Kjøp nåkr 80,00  Kjøp nå  Hjelp
Slutter om 11d 7t 26min 53sek
Slutter11.03.2020 06:05:20
Annonse vist91

Karakterer (1042)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 28.02.2020 22:38:27