ØSTERRIKE: Diagonalt overtrykk 60 heller 1918 stemplet      Annonse nr: 2224227

Afa nr 208. Katalogverdi dkr 25

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Startet24.06.2019 09:05:46
Slutter24.06.2019 11:56:35
Annonse vist16
ØSTERRIKE: Diagonalt overtrykk 60 heller 1918 stemplet
Annonse nr: 2224227
Høyeste Budgiver Rali2 (3853)  Se budgivers karakterbok
Rali2kr 8,0024.06.2019 11:56:35
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7692)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 21.08.2019 12:34:55