ØSTERRIKE: Keiser Franz Josef til hest 1908 stemplet       Annonse nr: 2224219

Afa nr 133. Katalogverdi dkr 3

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,00
Slutter om 27d 18t 48min 42sek
Slutter16.09.2019 09:51:27
Annonse vist16

Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (7688)  Se selgers karakterbok

Sist oppdatert: 19.08.2019 15:02:45